Skip to Content
Rašykite mums

Mažų ir vidutinių dydžio įmonių programinė įranga

Aukite bet kuria kryptimi naudodamiesi mūsų mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms skirtais SAP sprendimais

Pasitelkę SAP valdykite visus savo mažos įmonės arba vidutinės rinkos bendrovės aspektus – įmonėje arba debesijoje. Mūsų adaptuojamo dydžio verslo valdymo programinė įranga palaiko ERP, ŽI, el. prekybą, analizę, ataskaitų kūrimo priemones ir dar daugiau. Nesvarbu, kokiu lygiu išaugs jūsų verslas, SAP sprendimai visada pasiteisins – tuo jau įsitikino daugiau kaip 250 000 mažų ir vidutinių dydžio įmonių klientų.

Sužinokite mūsų klientų nuomonę

Previous

Kaip mažos ir vidutinio dydžio įmonės gali klestėti skaitmeninėje ekonomikoje

SAP bendradarbiauja su IDC, kad vykdytų sprendimus priimančių darbuotojų visame pasaulyje apklausą ir sužinotų, kaip naujoji technologija transformuoja jų įmones. Sužinokite, kaip besikeičiantį pasaulį paversti geresniu.

Skaitmeninė transformacija – tai kelionė, o ne tikslas

Žiūrėkite vaizdo įrašą „Klestėjimas skaitmeninėje ekonomikoje“, kad iš patentuoto IDC tyrimo sužinotumėte, kaip įmonės gauna naudos iš skaitmeninės transformacijos.

Skaitmeninė transformacija Jungtinėje Karalystėje

Bendrovės turi atsikratyti apatijos ir dėmesį sutelkti į naujų technologijų įdiegimą, kad galėtų užsitikrinti tvarų augimą. Kitaip jos rizikuoja atsilikti vis labiau skaitmeninėje pasaulio ekonomikoje.

Next

Rasti SAP partnerį

SAP partneriai vaidina pagrindinį vaidmenį padedant visų dydžių ir visuose pramonės sektoriuose veikiančioms organizacijoms transformuotis ir valdyti savo įmones. Jie gali padėti nusipirkti, suformuoti, įdiegti, prižiūrėti ir palaikyti geriausiai jūsų unikalius poreikius atitinkantį SAP sprendimą. Raskite patikimą profesionalą, su kuriuo bendradarbiautumėte jau šiandien.

Susipažinkite su populiariausiomis temomis, susijusiomis su mažoms ir vid. dydžio įmonėmis

Previous

Su mažomis ir vidutinio dydžio įmonėmis susijusių geriausių įžvalgų tinklaraščiai

Su mažomis ir vidutinio dydžio įmonėmis susijusios transliacijos

Next
Back to top