Skip to Content
Rašykite mums

Užtikrinkite puikią kontekstinės rinkodaros patirtį

Dėl per pastaruosius kelerius metus įvykusios technologijos pažangos, organizacijos dabar gali rinkti didžiulius kiekius duomenų apie potencialius ir esamus klientus. Taip atsirado „kontekstinė rinkodara“, kurią naudodamos organizacijos gali kiekviename sąveikos taške klientams užtikrinti puikią patirtį. Tik 39 % bendrovių savo klientų elgesio informaciją naudoja rinkodaros tikslais

Skaityti ataskaitą

Rinkodaros „jautriojo taško“ vaizdo įrašų serija

Previous

Kodėl man patinka būti rinkodaros specialistu

Kodėl man patinka būti rinkodaros specialistu? Todėl kad per puikią kliento patirtį galiu sukurti ryšio užmezgimo akimirką ir rasti jautrųjį tašką, kurį aktyvinus emocijos iššaukia veiksmą. Man patinka toks darbas, o SAP rinkodaros programinė įranga man padeda jį dirbti.

Rinkodaros komandos bendradarbiavimas

Nuostabu, kai visi nariai vienodai supranta reikalus: taip kuriamos kampanijos, generuojamos idėjos ir žmonės jas perduoda tolyn. Sužinokite, kaip „SAP Jam“ gali padėti jums rasti jautrųjį tašką, kuriame bendradarbiavimas ir socialinė rinkodara lemia puikius rezultatus.  

Tobula tikslinė rinkodara

Kliento įsitraukimą lemia pokalbiai, o puikūs pokalbiai vyksta tada, kai žinote su kuo kalbate. SAP rinkodaros sprendimai gali padėti taikyti į jautrųjį tašką, kuriame „Big Data“ tampa prasminga įžvalga į klientus.

Suasmeninta el. prekyba

Suasmeninimas – tai daugiau nei kliento vardo žinojimas. Tai yra jautrusis taškas, kuriame tinkamu laiku pateiktas tinkamas pasiūlymas lemia pirkimo veiksmą. Būtent tai jums gali padėti atlikti prekybos platforma „SAP Hybris“.

Next

Susipažinkite su SAP rinkodaros sprendimais ir žiniomis

Previous

Nemokamas išbandymas: „SAP Hybris Marketing“ debesija

Išbandykite „SAP Hybris Marketing“ debesijos sprendimus – nemokamai. Sužinokite, kaip jie gali jums padėti gauti kontekstinių įžvalgų į klientus, patobulinti tikslinę rinkodarą ir sukurti bei vykdyti sėkmingas kelių kanalų rinkodaros kampanijas.

Ar jūsų rinkodaros organizacija konkurencinga?

Geriausios rinkodaros organizacijos naudoja prietaisų skydus, kad matytų visą rinkodaros operacijų, įskaitant biudžeto sudarymo, kampanijų planavimo ir kanalų valdymo, vaizdą. Kokioje padėtyje yra jūsų įmonė?

Next

Sužinokite mūsų klientų nuomonę...

Septynių strategijų rinkodaros vadovas

Šiame išsamiame rinkodaros specialistams skirtame vadove sužinosite viską apie tvirtesnių santykių formavimą taikant sąveikos su vienu klientu vienu metu principą. Gaukite patarimų ir sužinokite geriausios praktikos pavyzdžių, kaip suasmeninti kiekvieną sąveiką.

Previous

Klientų įtraukimo būdų įvaldymas

Žvilgsnis į tai, kaip šių dienų rinkodaros lyderiai didina verslo efektyvumą visoje į klientą orientuotoje įmonėje. Šiandien kiekvieno kliento kelias yra individualus, todėl rinkos specialistams reikalinga paslanki klientų įtraukimo strategija.

Šiuolaikinės rinkodaros matematika

IDC paaiškina, kaip rinkos specialistai naudoja prognozuojamąją analizę, kad užtikrintų visapusę ir įtaigią kliento patirtį. Sužinokite, kaip galite visus jūsų bendrovės surenkamus duomenis paversti tiksliomis realiojo laiko įžvalgomis ir tokiu būdu didinti klientų įsitraukimą.

SAP – pagr. rinkodaros išteklių valdymo sprendimų teikėjas

Ketvirtus metus iš eilės SAP skiriama vieta „Gartner“ lyderių kvadrante už rinkodaros išteklių valdymo (MRM) sprendimus. Šis įvertinimas pagrįstas SAP įvairiapusiais sprendimais, augimu, rinkos tendencijų pajautimu, vizija ir realizavimo gebėjimu.

Next

„SAP Hybris Marketing“ debesijos pristatymas

Pristatome mūsų naujuosius, nuostabiai paprastus „„SAP Hybris Marketing“ debesijos sprendimus. Sužinokite, kaip jie realiuoju laiku daugeliu kanalu suteikia kontekstinių įžvalgų, kad galėtumėte rinkodarą efektyviai nukreipti į atskirą asmenį.

Skaitmeninė rinkodara smulkiojo verslo įmonei? Jokių problemų.

Tai įgyvendinsite naudodamiesi „SAP Anywhere“. Naudodami vieną lengvą naudoti el. prekybos paketą pardavimą vykdykite mažmeninės prekybos parduotuvėje, el. prekybos svetainėje ir skaitmeninėse prekyvietėse. Taip pat kurkite suasmenintas kampanijas, kad klientai sugrįžtų.

Susipažinkite su naujomis rinkodaros specialistų įžvalgomis

Previous

Klientų įtraukimo ir prekybos ateitis

Nepraleiskite naujausių tendencijų, įžvalgų ir raidos naujienų, susijusių su el. prekyba ir klientų įtraukimu. 

Negąsdinkite klientų: tinkamai atliekamas suasmeninimas

Mums visiems patinka puiki apsipirkimo patirtis, tačiau kai tiksliniai pasiūlymai įsibrauna į asmeninę erdvę, buvusi puiki apsipirkimo patirtis staiga pavirsta gąsdinančia: iš kur jie tiek daug apie mane žino?

Nusiteikęs įsitraukti: susipažinkite su išmaniosios naujosios medijos vartotoju

Jei norite pažinti savo būsimus klientus, pažvelkite į savo vaikus. Tai, kaip jie bendrauja ir sąveikauja, beveik lygiai taip pat bendraus ir sąveikaus mūsų būsimi klientai.

Next

Kas yra rinkodaros automatizavimo programinė įranga

Bendrovėms augant vis sunkiau tampa su klientu išlaikyti santykius „vienas su vienu“. Būtent čia padeda rinkodaros automatizavimo programinė įranga. Ją naudojant automatizuojami rinkodaros procesai, pavyzdžiui, klientų segmentavimas ir kampanijų valdymas, todėl jūsų rinkodaros komanda gali mažiau laiko gaišti užduotis atliekant rankomis ir daugiau laiko skirti klientams įtraukti. Rinkodaros automatizavimas yra CRM (santykių su klientais valdymo) bazės, kuri skirta auginti potencialius ir išlaikyti esamus klientus, pogrupis. Savo klasėje geriausi rinkodaros sprendimai žengia toliau už rinkodaros automatizavimą, kad pagal kontekstą suasmenintų turinį visuose kanaluose ir būtų sukurtos itin adekvačios sąveikos ir užtikrinta puiki patirti. 

Back to top