Skip to Content
Rašykite mums

Finans. paslaugos: didesnė marža su SAP bankininkystės progr. įranga

Įgykite būtino lankstumo, kad spėtumėte su kintančiais klientų lūkesčiais, demografija ir paklausa – naudokitės bankininkystės ir finansinių paslaugų sektoriui skirtą SAP programine įranga. Naudodamiesi įvairiomis savo klasėje geriausiomis bankininkystės sistemomis ir technologija, padidinkite pelno maržas visuose kanaluose ir lengvai įveikite iššūkius, tokius kaip didesni kapitalo reikalavimai, griežtesnės taisyklės ir perėjimas prie skaitmeninės bankininkystės.

Kaip mobilieji įrenginiai transformuoja mažmeninės prekybos bankininkystę
Previous

Naudokitės bankininkyste debesijoje realiuoju laiku

Susipažinkite su SAP bankininkystės sprendimais, kuriuose veikimo atmintyje technologijos galia suderinta su debesijos paprastumu. Šios pažangios programos palaiko viską nuo daugiakanalės bankininkystės ir santykių su klientais valdymo (CRM) iki rizikos valdymo ir atitikties.

Kokiu lygiu jūsų bankas orientuotas į klientą?

Nelengva užtikrinti nuoseklią kliento patirtį. Tačiau finansų įstaigos, kurios nesugeba visuose kanaluose koordinuoti ir suasmeninti sąveikos su klientais, rizikuoja atsilikti nuo kitų bankų. Kokioje padėtyje yra jūsų įmonė?

Next

     

Sužinokite mūsų klientų nuomonę...

Previous

„Gartner“ vėl skelbia apie SAP lyderiavimą

„Gartner“ paskelbė, kad jau devintus metus iš eilės SAP tapo „Magic Quadrant“ lydere pasaulinės pagrindinių mažmeninės bankininkystės srityje. Tiesą sakant, SAP užėmė rinkos lyderės vietą visose kategorijose.

Rizikos ir finansų suderinimas bankuose

Sužinokite, su kokiais iššūkiais susiduria šiuolaikiniai bankai ir kaip tuos iššūkius įveikti. Šioje „Chartis Research“ ataskaitoje akcentuojamas rizikos ir finansų integracijos poreikis bei apžvelgiama naujoji bankininkystės technologija, kuri padės finansų įstaigoms klestėti skaitmeninėje ateityje.

Next

   

Previous

Naujas bankininkystės skaitmeniniame pasaulyje apibrėžimas

Vis daugiau vartotojų naudoja mobiliosios bankininkystės programas sąskaitų likučiui pasitikrinti ir mokėjimams atlikti. Toliau pateikiama informacija, kaip naudoti naujausią skaitmeninės bankininkystė technologiją, kad galėtumėte siūlyti didesnės vertės paslaugas – taip galėsite geriau tenkinti klientų pageidavimus atsižvelgdami į jų pageidaujamą paslaugų asortimentą, teikimo vietą ir būdą.

Mobiliosios bankininkystės ateitis jau čia

Mobiliosios ir kitos naujos technologijos iš naujo apibrėžė pasaulio bankininkystės veiklos principus. Perskaitykite šią ataskaitą ir sužinokite daugiau apie spartų skaitmeninės bankininkystės populiarėjimą bei jos daromą poveikį finansų paslaugų sektoriui, iš kurio klientai tikisi sulaukti suasmenintų paslaugų, kurios teikiamos per bet kokį įrenginį. Skaityti „Economist“ ataskaitą

Next

Susipažinkite su naujomis bankininkystės sektoriaus specialistų įžvalgomis

Previous

Kaip gali sutarti finansų-technologijų įmonės ir bankai – veikti moduliniu principu

Per pastaruosius vienerius ar dvejus metus finansinių paslaugų sektoriuje išsikerojo – nors gal tiksliau būtų pasakyti, jog ėmė po truputį megztis – vangi diskusija ar bankus pakeis finansų-technologijų įmonės, pateikiančios geresnę ir paprastesnę naudoti technologiją?

Kad bankai būtų puikios atitikties ir verslo formos, jiems lavintis reikia laipsniškai

Reguliavimo institucijos kaip niekada anksčiau kruopščiai vertina kredito riziką ir atlieka nuodugnesnį rinkos stebėjimą.

Finansų vadovaujantieji darbuotojai bankininkystės sektoriuje

„CFO Research“ atlikta 218 finansų specialistų bankininkystės ir finansinių paslaugų sektoriuje visame pasaulyje apklausa rodo, kad karjeros ateitis finansų sektoriuje yra šviesi.

Next

Skaitmeninės bankininkystės branda

Tinkama skaitmeninės bankininkystės technologija ne tik padeda jums patenkinti klientų poreikius – ji padeda juos numatyti. Sužinokite viską apie SAP technologiją ir kaip ji padeda realiuoju laiku lengviau teikti suasmenintas finansines paslaugas visuose skaitmeninės ir asmeninės sąveikos taškuose.

Sužinoti daugiau apie skaitmeninę bankininkystę

SAP kvalifikacijos kėlimas ir mokymasis

Gilinkite SAP programinės įrangos žinias, ugdykite naujus įgūdžius ir į savo įmonę įdėkite didesnį indėlį kaip profesionalas. Lankydami mūsų išsamius programinės įrangos kvalifikacijos kėlimo ir mokymosi kursus bei įgydami sertifikatus iš SAP sprendimų galėsite gauti daugiau naudos.

Back to top