Skip to Content
Rašykite mums

Debesijos kompiuterija

SAP turi didelės patirties, nes aptarnauja daugiau kaip 90 milijonų debesijos naudotojų, o kai kurios debesijos realizacijos yra didžiausios pasaulyje. Mūsų sprendimų pagrindu siūlomas visapusis debesijos funkcionalumo asortimentas, užtikrinantis neprilygstamą naudotojo patirtį – ji užtikrinama remiantis patirtimi šiame sektoriuje ir tai patvirtina daugiau kaip 253 000 SAP klientų 191 šalyje per 25 sektorius. O geriausiai yra tai, kad turite visišką laisvę debesiją naudoti kada ir kaip panorėję.

Peržiūrėti SAP debesijos kompiuterijos sprendimus


Kad ir ko ieškotumėte – debesijos platformos, "SaaS" programų ar privačios arba bendruomenės debesijos – atėjote į tinkamą vietą. SAP siūlo visapusį debesijos kompiuterijos sprendimų asortimentą bei paslaugas, kad padėtų jums sparčiai pasiruošti ir vykdyti veiklą.

Verslo tinklų galia

Debesija pagrįsti verslo tinklai, sujungiantys darbuotojus, klientus, partnerius ir tiekėjus, suteikia precendento neturinčių galimybių didinti veiklos efektyvumą. Atraskite verslo tinklų galią ir sužinokite apie sujungtų technologijų naudą.  

Sužinokite mūsų klientų nuomonę...

Previous

Soc. bendradarbiavimas – geresnių rezultatų pagrindas

Pagal SAP užsakytą ir „Forrester Consulting“ atliktą tyrimą „The Total Economic Impact of SAP Jam“ (Bendrasis „SAP Jam“ ekonominis poveikis) tipinė organizacija, visuotinai įdiegdama socialinę programinės įrangos platformą „SAP Jam“, gali realizuoti potencialią 516 proc. investicijų grąžą.

3 pagrindiniai debesijos brandos privalumai

Didelė apklausa patvirtina, kad į debesiją orientuotos įmonės užsitikrina geresnius verslo rezultatus supaprastindamos naujovių įdiegimo procesus, verslo padaliniams suteikdamos daugiau tiesioginio valdymo galimybių ir tobulindamos vidinius procesus. Skaitykite apie tai toliau.

Netvarkos įveikimas per skaitmeninę transformaciją

Dėl skaitmeninimo plėtros ir didėjančių vartotojų poreikių sparčiai kinta rinka, todėl vadovaujantieji darbuotojai privalo rasti naujų naujovių diegimo būdų, kad būtų užtikrina verslo pažanga. Sužinokite, kaip realizuoti skaitmeninę transformaciją ir gauti naudos iš naujų galimybių.

Next

Darbo su SAP debesija sertifikatas

Kaip pasauliui įrodysite, kad turite darbo su SAP debesija patirties? Darbo su SAP debesija sertifikatas nurodo konsultantus ir partnerius, kurie geriausiai pasiruošę SAP klientams rodyti kelią į ateitį. O SAP net padės potencialiems klientams juos rasti internete.

Kelionė į debesiją naudojantis sistema „SAP Digital Business Services“

Dėl daugiau kaip 40 metų darbo su pasaulyje pažangiausiomis organizacijomis patirties ir tvirtos partnerystės ekosistemos „SAP Digital Business Services“ gali jums rodyti kryptį į inovaciją bei skaitmeninę transformaciją ir tuo pačiu apsaugoti kritinius verslo procesus.

Sparčiai ir sklandžiai realizuokite naujas SAP technologijas ir programas – realizuokite tiek įmonėje, tiek debesyje, tiek šių vietų derinyje. Svarbiausias dalykas – tai tinkamas profesionalumas, reikalingas jūsų verslo poreikiams aiškiai atvaizduoti veiklos grafiku, kad būtų galima transformuoti jūsų IT infrastruktūrą. Mūsų paslaugos kuriamos kartu su sprendimais, o mūsų specialistai pritaiko pasitvirtinusias metodologijas ir geriausią praktiką, kad užtikrintų jūsų realizacijos sėkmę.

Previous

Sumažinkite neapibrėžtumo ir rizikos lygį naudodami kartu kurtos programinės įrangos ir realizavimo paslaugas

Paspartinkite realizavimą pasitelkę tik SAP siūlomą geriausią praktiką

Užtikrinkite, kad duomenų tarp įmonės ir debesijos sprendimų nepaprastai svarbi integracija ir migracija būtų tinkama

Next

Peržiūrėti populiariausias debesijos kompiuterijos temas

Previous

Skaitmeninė ekonomika

Asmenys, įmonės ir bendruomenės sąveikauja realiuoju laiku kurdami naują skaitmeninę ekonomiką. Skaitykite naujausius tinklaraščius.

Nuo IT sudėtingumo perėjimas prie debesijos efektyvumo

Sužinokite, kaip debesijos sprendimai sparčiai ir saugiai gali padėti mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms išvengti nereikalingo sudėtingumo.

Debesijos kompiuterijos bendruomenė

Gaukite naujausios informacijos apie paskutines debesijos kompiuterijos naujienas, trinklaraščius, diskusijas, straipsnius, mokymo priemones, paslaugų paketus ir kitus dalykus, kaip SAP klientai sparčiai ir efektyviai realizuoja verslo sprendimus.

Next
Back to top